Künye

 

İMTİYAZ SAHİBİ 

kumbarafikir reklam ve medya hizmetleri
E-mail: [email protected]
(Yasal bildirimler için lütfen [email protected] mail adresini kullanınız.)

 

Hukuki bildirimlerinizi avukatımıza iletmemiz için lütfen "[email protected]" adresine gönderiniz.


REKLAM REZERVASYON
Kumbara Fikir
([email protected]

0 (850) 304-4769


YAZILIM
Tumeva Bilişim Hizmetleri.


DOMAIN SERVİSİ

Natro Bilişim Hizmetleri.


HOSTING SERVİSİ 
Tumeva Bilişim Hizmetleri.

HABER AJANSLARI

Doğan Haber Ajansı (DHA)

Cihan Haber Ajansı (CİHAN)

İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD)

Sanal Basın


BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresine yada sitemizdeki Haber Gönder bölümüne gönderebilirsiniz.
[email protected]

ADRES
Yukarı hisar mahallesi, Şelale caddesi, Avcılar iş merkezi kat:1 Manavgat-Antalya

TELEFON
0 (850) 304-4769 - Whatsupp ihbar hattı: 0850 304 47 69

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
kumbarahaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.


Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 kumbarahaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. kumbarahaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar kumbarahaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kumbarahaber.com. However, sometimes the kumbarahaber.com uses third parties to process your information. kumbarahaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kumbarahaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kumbarahaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kumbarahaber.com and its services. When you use kumbarahaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kumbarahaber.com cookies section of our full Privacy Policy.


YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.kumbarahaber.com'un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kumbara Haber Harici linklerin sorumluluğunu almaz